HO HO HO czyli Mikołajkowy konkurs z Empikfoto i nasz prezent dla dziadków :)


Jak każdego roku przygotowaliśmy dla babci i dziadka fotoksiążkę, którą dostaną od nas pod choinkę :) 
Lubię je tworzyć i dawać najbliższym w prezencie. Wiem, że babcia często je wyciąga i ogląda, pokazuje znajomym. 

Jeśli też macie ochotę stworzyć taką fotoksiążkę i podarować ją komuś bliskiemu to zapraszam na konkurs z www.empikfoto.pl
w którym do wygrania są 3 kody* na fotoksiążki
Co należy zrobić? 
Napiszcie w komentarzu tutaj na blogu jak lubicie spędzać święta :)
Wygrywa komentarz 1,13,37 
Komentarze opublikuję  we wtorek o godz. 16 i wtedy okaże się kto wygrał :)
Zapraszam do zabawy! :)


*Kod uprawnia do zamówienia fotoksiążki 20x30cm na papierze kredowym, z okładką twardą błyszczącą, 28 stron, za symboliczny 1 grosz, z darmową dostawą do salonu. 

Share this:

CONVERSATION

75 comments:

 1. Ja ? Ja uwielbiam jak jest cala rodzina smiechy kolędy. Kevin :) i tak przez trzy dni ! Nic wtedy się dla mnie innego niw liczy :)

  ReplyDelete
 2. My najbardziej lubimy spędzać święta w gronie rodzinnym oraz przy choince (wtedy kiedy trzeba ją łapać ) :)

  ReplyDelete
 3. Święta lubię spędzać rodzinnie , spokojnie a zarazem aktywnie :)

  ReplyDelete
 4. 🎄święta uwielbiam spędzać u swojej rodziny,w ciągu roku tak mało jest czasu na odwiedziny. Cieszymy się każdą chwilą
  też daje często w prezencie albumy,najlepszy prezent dla dziadków

  ReplyDelete
 5. Jak święta to rodzinnie,najlepiej na wsi u rodzicóe,przy kominku,przy blasku świec,z kotami,psami i rodzinnymi wspomnieniami np.przy albumach ze zdjęciami

  ReplyDelete
 6. świeta uwielbiamy spędzac wspólnie, rodzinnie... wszyscy razem :) to jest najważniejsze -joanna mazur-kieruczenko

  ReplyDelete
 7. najbardziej lubimy w gronie rodzinnym oraz przy choince (tylko wtedy kiedy trzeba ją łapać :)

  ReplyDelete
 8. To jest świetny pomysł! Myślałam o tym. W tym roku babcia dostanie bransoletkę ze zdjęciami wnuków.:-)

  ReplyDelete
 9. najbardziej przy choince którą musimy non stop łapać :)

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam święta w domu, rodzinnej atmosferze

  ReplyDelete
 11. Lubię spędzać świeta w domowym zaciszu, z najblizszą mi rodziną - mężem i córkami... Przy kominku, pod ciepłym kocykiem z pyszną herbatką w blasku migoczących światełek, patrzec jak corki bawią się otrzymanymi prezentami... Tak lubię spędzać święta ;)

  ReplyDelete
 12. najbardziej przy choince którą musimy non stop łapać :)

  ReplyDelete
 13. Uwielbiam spędzać święta w gronie najbliższych... ☺

  ReplyDelete
 14. Lubię spędzać święta z osobami które kocham, szczególnie z mężem i synkiem bez których nie wyobrażam sobie świąt, wigilię i część świąt spedzamy z rodzicami.

  ReplyDelete
 15. Uwielbiamy spędzać czas rodzinnie;) Magdalena Gosieniecka

  ReplyDelete
 16. Najbardziej lubię spędzać Święta w spokoju, tylko z najbliższymi. W ciszy bez telewizji! Komputerów! Przy spokojnej nie koniecznie świątecznej muzyce. Przy roświetlonej choince i przy ciepłych płomieniach kominka :)

  ReplyDelete
 17. Lubimy spędzać święta na spokojnie. Szafa może być okurzona, obrus zagniecony, ważne, że atmosfera nie jest kwaśna, że cieszymy się tym czasem razem. W ogóle najważniejsze by w święta być Razem z osobami na których nam zależy, nieważne gdzie :-)

  ReplyDelete
 18. Nic odkrywczego, święta najbardziej lubimy spędzać w domu, przy choince, przy kominku :) dużo rozmów, gry planszowe, zabawy, dużo śmiechu.

  ReplyDelete
 19. U rodziców ;)
  Smacznie i bez wydawania pieniędzy ;D

  ReplyDelete
 20. U rodziców ;)
  Smacznie i bez wydawania pieniędzy ;D

  ReplyDelete
 21. super pomysl zrobimy na dzien babi i dziadka :)
  a swieta uwielbiam spedzac w naszym malym ale bardzo goracym gronie :) czyli 2+2 :)

  ReplyDelete
 22. Lubię spędzać Święta z moją mała rodzinką która jest dla mnie wszystkim<3 to magiczny czas, kiedy wszyscy możemy razem usiąść,wspominać, rozmawiać, być!

  ReplyDelete
 23. My uwielbiamy spędzać święta w większym rodzinnym gronie-wspólne krzątanie w kuchni, przygotowywanie potraw, pieczenie ciasteczek,ubieranie choinki, śpiewanie kolęd, ucztowanie - to co w świętach lubię najbardziej...

  ReplyDelete
 24. Święta spędzamy w rodzinnym gronie, choinka, kolędy i zapach pomarańczy!

  ReplyDelete
 25. Uwielbiam rodzinne święta. Wspólne ubieranie choinki, gotowanie, przygotowywanie stołu. Rodzinna atmosfera przez cały ten czas. W tym roku będzie inaczej, wyjątkowo bo to pierwsze święta z synkiem. Mam nadzieję, że będą ciepłe i radosne. Pełne jego uśmiechu i gaworzenia. Lidia Rami

  ReplyDelete
 26. 😊 Święta uwielbiam spędzać w gronie najbliższych mi osób.

  ReplyDelete
 27. My uwielbiamy kulig w lesie i ognisko w drugi dzień świąt

  ReplyDelete
 28. Najprostsza odpowiedź na świecie ze swoimi bliskimi. Z kochanym mężem, dwiema córeczkami i dziadkami. Przy świątecznym stole, blasku świec wśród samych kulinarnych wspaniałości. Tak naprawdę święta to jedyny czas gdy poznajemy się jeszcze bliżej.

  ReplyDelete
 29. Cudna pamiątka. Gosia Ostrowska

  ReplyDelete
 30. Lubię spędzać święta w małym domku na końcu świata z rodzinką ;)

  ReplyDelete
 31. Uwielbiam święta spędzać rodzinnie. Spotykamy się w ponad 20 osób. Jest mnustwo radości, zabawy. A jaki gwar! Patrzymy jak rosną nasze dzieci i podziwiamy dziadków, że dają z nami radę cieszyć się tak pięknymi chwilami.

  ReplyDelete
 32. Święta....czas błogiego lenistwa świątecznego..choinka,prezenty,opłatek,tradycja pokazywana i przekazywana dzieciom....słodkości,pyszności,radości w gronie najbliższych...opowieści babci i wysłuchane w nią wnuki,żarty taty zawsze tak samo śmieszne....i nalewka mojej mamy ,która tylko w święta smakuje tak wybitnie...

  ReplyDelete
 33. Lubimy Święta spędzać w domu,czas Świąt był zawsze czasem rodzinnym.
  W połowie grudnia pieczenie pierniczków, w Wigilie Tata przynoszący choinke, do mnie należało jej ubranie, w miare upływu godzin coraz bardziej gorętsza atmosfera - czy aby zdążymy ze wszystkim na czas, ukradkowe podkladanie prezentow...
  A wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki - przemiana - wszyscy elegancko ubrani, weselsi, bardziej radośni...
  Wigilia w domu, a później - prezenty!!!

  ReplyDelete
 34. Święta uwielbiamy spędzać u teściów na wsi .. gdzie czuć prawdziwą świąteczną atmosferę , jak popada śnieg to pojeździć z górek a Lenka uwielbia bawić się ze swoimi wujkami :) i o 24 nasłuchujemy czy zwierzaki mówią ludzkim głosem <3 :)

  ReplyDelete
 35. Święta uwielbiam spędzać z najbliższą rodziną... kiedy to zjeżdżają się wszyscy z różnych stron i zasiadamy do jednego wielkiego stołu. Dzielimy się opłatkiem, składając sobie życzenia, kolędując, a po Wigilii do najmłodszych przychodzi Gwiazdor. Dzieciaki aby dostać prezent muszą zaśpiewać kolęde lub piosenkę lub też powiedzieć jakiś wierszyk :) I tak mijają nam świeta w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

  ReplyDelete
 36. Lubię spędzać święta rodzinnie.
  Cicho, tak żeby dokładnie słyszeć, kiedy spadnie pierwsza gwiazdka :)
  Lubię zapachy, lubię celebrowac każdą chwilę.
  Lubię magię i radość w oczach synka :)

  ReplyDelete
 37. Święta lubię spędzać na tworzeniu błyszczących dekoracji, pieczeniu lukrowanych ciasteczek oraz śpiewaniu kolęd razem z rodzinką :)

  ReplyDelete
 38. Święta lubię spędzać w gronie mojej najbliższej rodziny, wzajemnie się odwiedzać i kolędować :)

  ReplyDelete
 39. Pewnie nie zdążyliśmy, ale i tak napiszemy, że święta lubimy spędzać razem, ale osobno. Już wyjaśniam: razem, czyli w groni najbliższych, pod ciepłym kocem i z herbatką z goździkami i pomarańczą, a osobno: bez Pana Telewizora i Pana Internetu :)

  ReplyDelete
 40. Ja uwielbiam spędzać święta tradycyjnie, z rodziną z domu rodzinnym :)

  ReplyDelete
 41. Święta tylko w domu pachnącym choinką i piernikami przy blasku świec w ramionach tych którzy nas kochają

  ReplyDelete
 42. Świeta lubie spedzac TYLKO z mezem i dziecmi, bez zadnych dodatkowych osób i sztucznej atmosfery...
  Anna Czapka-Moraniec

  ReplyDelete
 43. Jeśli swieta to tylko w rodzinnym gronie. Wspólna wigilia pierwsza gwiazdka- prezenty i pasterka .

  ReplyDelete
 44. Święta to przede wszystkim rodzina :) i uwielbiam kiedy spotykamy się w wielkim gronie. Co prawda wiąże się to z niemałym zamieszaniem i ogromem przygotowań, ale to jest dla mnie właśnie magia świąt :)

  ReplyDelete
 45. rodzinnie rodzinnnie i jeszcze raz rodzinnie... to jedyny czas.... a czasu jest malo więc swięta są idealne :)

  ReplyDelete
 46. Święta- w sumie to banalne ale tak jest że odkąd pamiętam święta spędzałam z tymi co powinnam, czyli w gronie moich najbliższych. Uwielbiałam i nadal kocham poranny wigilijny gwar w domu, kiedy to ubierało się choinkę, kiedy to w kuchni mama mieszała zupę rybną, a tata jako mistrz tej potrawy, zabierał sie za przyrządzanie karpia. My z braćmi po obejrzeniu Kevina :) zabieraliśmy się za dekorację stołu- no dobra to była moja brocha :P... Potem dzielenie się opłatkiem, wigilia, śpiewanie kolęd i pasterka... Święta jak to święta spędzałam jak dotąd z powiększonym o dwa rozmiary brzuchem po wigilijnych pierogach i maszerując do babci próbując upchnąć co nieco wałeczki, by bez wyrzutów pochłonąć kolejną porcję łakoci :D (mój wujek piecze najlepszego makowca everrrrrrr). Tak uwielbiałam spędzać święta... od lat 4 były one inne..inne bo bez tego najważniejszego :( ... Ale czy zasiadał z Nami przy stole czy nie, to i tak czułam Jego obecność przy stole i nadal tak jest.... Tegoroczne święta będą inne pod każdym względem. Będą bez najbliższych, z dala od ukochanego miejsca, ukochanych bliskich...Po raz pierwszy nie będzie ich obok mnie. I choć łza się kręci w oku, to moje maluchy i mój K sprawiają, że buzia mi się uśmiecha, bo przecież to ONI są najważniejsi...A za rok zrobimy wszystko co w Mojej mocy by nie musieć po kryjomu wycierać łez smutku, lecz by każda spływająca łza była tą wynikającą z radości świąt spędzonych z rodziną. P.s na otarcie tegorocznych łez święta planujemy spędzić z wiaderkami w ręku i łopatkami, w kaloszach i sztormówkach na plaży, gdzie wiatr będzie wiał powodując bałwany na morzu (bo na śniegowego nie ma co liczyć :P ) a my obtuleni będziemy spacerować wzdłuż brzegu obserwując maluchy taplające się w błocie :P ;P :P . Wesołych Świąt :D

  ReplyDelete
 47. Lubimy spędzać Święta
  Tak, by je zapamiętać... ;)
  Lubimy, gdy są rodzinne
  I gdy każde są trochę inne:
  Co roku przy innym stole je spędzamy
  I przygotowaniach chętnie pomagamy... ;)
  Pozdrawiamy! :)
  Włóczykije

  ReplyDelete
 48. Ja uwielbiam spędzać święta przy wielkim stole z całą rodziną, niestety w ym roku nie jest mi to dane :( i z tego powodu będzie przykro w święta :(

  ReplyDelete
 49. W domku z rodziną :) A w tym roku w pracy :[

  ReplyDelete
 50. Święta lubię spędzać wśród najbliższych. Zawsze jest wesoło śpiewamy kolędy, opychamy się pysznościami, bawimy zabawkami które przyniósł Mikołaj Jest dużo śmiechu i radości. Tegorocznego święta będą po raz pierwszy w naszym nowym domu i będzie z nami nasza pół roczna Hanusia Agnieszka Szumnarska

  ReplyDelete
 51. Moje ulubione swięta zaczynają się od wspólnych przygotowań, strojenia choinki i przygotowań do stołu wigilijnego,kolacja i wspolne koledowanie.Po kolacji razem z moją pięcio latka rozpakowujemy prezenty i bawimy się nimi aż pora pójść spać. Pierwszy dzień po śniadaniu to wspólna zabawa,obiad po obiedzie spacer z lepieniem bałwanka i wspolna kolacja. Magiczne święta to takie w domu z rodziną. Niestety moje nie zaweze pełne ponieważ zawsze jeden ze świątecznych dni spędzam na dyżurze :-(

  ReplyDelete
 52. Lubie spędzać święta w gronie rodzinnym.

  ReplyDelete
 53. Lubie spędzać święta ze swoją rodziną. S z czegokolwiek gdzie jeździmy co roku do rodziny męża jak i mojej. Przyjemnie jest spotkać się i porozmawwiac

  ReplyDelete
 54. Święta uwielbiam spędzać z moją zakręconą rodzinką :D lubie patrzeć na ich miny kiedy otwierają prezenty i zjadać się w ich towarzystwie, bo jak wiadomo wtedy smakuje lepiej, a i wyrzuty sumienia są mniejsze :D

  ReplyDelete
 55. Mmmm... ja kocham spędzać Święta z CAŁĄ moją rodziną- Syn, mąż,rodzice, babcie,rodzeństwo ze swoimi rodzinami, teściowie, szwagier i szwagierka. Tak kameralnie- 20 osób ;)

  ReplyDelete
 56. Święta uwielbiam spędzać w gronie najbliższych :) ubierając choinkę i zajadając się mandarynkami :) W wigilie zasiąść przy stole , śpiewać kolędy, czekać z dzieciakami na Mikołaja :)

  ReplyDelete
 57. W gronie rodzinnym, w rodzinnym domu, przy blasku świec :)

  ReplyDelete
 58. W tym roku to będą nasze pierwsze święta w nowym domu. Rodzinne z pachnącą choinką. Przy kominku. I takie święta są najcudowniejsze ;-)

  ReplyDelete
 59. Świeta lubimy spędzac z rodziną, wigilia jest na zmianę u nas, u rodziców i u teściów, resztę dni swiatecznych spędzamy z reszta rodziny. jest wtedy czas na rozmowy, gry i zabawy z dziećmi.

  ReplyDelete
 60. Święta są najwspanialsze wtedy, kiedy wszystkich których kochamy nad życie są w tych dniach z nami. Kiedy karp się smaży,kapusta z garnka pachnie, zapach choinki roznosi się po całym domu i mama z tatą w kuchni przytulanii i uśmiechnięci. Wtedy wiem, że są święta i nic więcej nie trzeba... Tylko rodzina, ta najbliższa, ta która na zawsze pozostanie w sercu!

  ReplyDelete
 61. Nie wazne jak wazne ze w rodzinnym gronie:)
  Karolina Krawczyk

  ReplyDelete
 62. Święta lubię spędzać z rodziną ;) Rodzina to podstawa, dzięki niej jest taka prawdziwa atmosfera ;-)

  ReplyDelete
 63. Jak lubię spędzać święta? przede wszystkim z rodziną. ..bo kiedy są z nami Ci których kochamy każde święta będą wyjątkowe !!

  ReplyDelete
 64. Święta muszą być rodzinne :) i im większa rodzina, im więcej gości tym lepiej :)

  ReplyDelete
 65. Święta lubię spędzać z rodziną. Marzy mi się dom w święta pełen dzieci, wypatrujących pierwszą gwiazdkę.

  ReplyDelete
 66. Święta lubię spędzać w gronie najbliższych :)

  ReplyDelete
 67. Strasznie mi się podobają te fotoksiążki... Zawsze sobie mówię, że muszę taką zrobić, ale jakoś nigdy nie ma okazji. ;)

  A jak najbardziej lubię spędzać święta? Oczywiście z rodziną! ;)

  ReplyDelete
 68. Uwielbiam siedzieć z dziećmi przy choince słuchając kolęd

  ReplyDelete
 69. Witam Droga Aparatko :)
  Święta uwielbiam spędzać w rodzinnym gronie. Z moim ukochanym synkiem, narzeczonym rodzicami. Kocham, tą świąteczną gorączkę, zakupy, przygotowania. Święta to magiczny czas, nie wyobrażam sobie żeby spędzać je gdzieś indziej, z daleka od domu, nie czuć tego co rocznego klimatu... Magiczny czas Bożego Narodzenia jest dla mnie bardzo ważny. Tego roku synek pierwszy raz świadomie przeżyje ten okres. Ależ będzie radocha z ubierania choinki i prezentów ! Już to widzę :).

  P.S. Piękna fotoksiążka Waszej rodzinki, też dziadkom chcemy takie przygotować, ale dopiero z okazji ich święta w styczniu :)

  ReplyDelete
 70. Odkąd pamiętam bardzo nie lubiłem Świąt Bożego Narodzenia. Denerwowały mnie te wszystkie nerwowe przygotowanie, zamieszanie, pośpiech... Kolejki w sklepach, sztuczne uśmiechy... Jednak odkąd pojawił się mój mały kochany szkrab, zmieniłem podejście do tej kwestii. Teraz patrzę na Święta z perspektywy tych małych figlarnych oczek, małych rączek ubierających z radością choinkę i lepiących z mamą pierogi w kuchni. Przygotowania do Świąt nie są już dla mnie traumatycznym przeżyciem - wręcz przeciwnie to radosny czas, kiedy w końcu możemy spędzić więcej czasu razem.Na co dzień nie ma mnie w domu, więc święta Bożego Narodzenia spędzam w domowym zaciszu, wraz z narzeczoną i naszym smykiem. Oczywiście odwiedzamy również dziadków których synek uwielbia. Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 71. W tamtym roku zrobiłam dwie książki 150 stronowe! Dziadkom-byli zachwyceni.Zrobiłam teżna 90 urodziny Babci-zbiór fantastycznych wspomnień.Sama do dziś nie mam żadnej.Wcześniej nie robiłam bo wolałam tradycyjne albumy a teraz brak czasu...A jak patrzę na Wasze znowu obiecuję sobie,że zrobię od razu kilka!

  ReplyDelete