Wyniki konkursu z Lola y Lolo
Czas na ogłoszenie wyników naszego podusiowego konkursu z LOLA Y LOLO

Wybór jak zawsze trudny - decyzję podejmowaliśmy razem ale to Józ grał pierwsze skrzypce :-)

Wygrywają :

 

  Katarzyna Bujaczek

" Moja ulubiona pościel z lat dziecięcych to ta uszyta przez moją Babcię:) Była biała, w niebieskie słonie, który szły i trąbami trzymały następnego za ogon...gdy zasypiałam, Dziadek śpiewał mi do niej zawsze piosenkę...troszkę przerobioną, cztery słonie, niebieskie słonie, każdy kokardkę ma na ogonie...pościel ma teraz 28 lat...i dziś śpi pod nią moja 9-miesięczna Córa-Helenka...a jej praddziadek-a mój dziadek dalej śpiewa tą samą piosenkę, mając już 87 lat:) ( na zdjęciu tygodniowa Helenka, która leży na poszewce od poduszki właśnie w te słonie) "

Józio też chce takie słonie :-)

-------------------------

Anna Stabrawa

" Moja ulubiona pościel z dzieciństwa była z okienkiem w kształcie rombu/karo przez które to okienko wkładało się kołdrę. Pościel zawsze była biała, świeżutka i pachnąca, natomiast w okienku pojawiała się bajecznie kolorowa kołdra. To była moja wyspa szczęścia... "

gdzie te okienkowe pościele?  Józia zaciekawiło to okienko ;)

-------------------------

Kasia Pok

Moją ulubioną pościelą z dzieciństwa była pościel w smerfy:)..mam ją do dziś!:))).. teraz patrze na nią i patrze i choć minęło już dużo czasu to stwierdzam że nadal jest urokliwa... Może wykorzystam ją dla mojego bąbla i zrobię z niej poszewkę na jaśka:) Jak myślisz Józek- Smerfy są na czasie?:):) "

Wiedziałaś jak podejść Józka! :) 

--------------------------

GRATULUJEMY!

Proszę zwycięzców o kontakt pod adresem

info@lolaylolo.com

i oczywiście wyborem wzoru podusi ( z tych na plakacie konkursowym ) 


Share this:

CONVERSATION

3 comments: